שבת, 28 במאי

|

Haifa

Walkways - Subterranean Masquerade

אחרי 7 שנים (!!) Walkways סוף סוף חוזרים לחיפה בשיתוף עם Subterranean Masquerade. שתי הלהקות, ממובילי סצינת המטאל בארץ, ייפגשו בחיפה לאחר תקופה של הופעות מוצלחות בארץ ובעולם. בערב נדיר שמשלב בין עולמות שונים של מטאל, יתנו כל אחת מהלהקות סט מלא וגדוש במלוא כל טוב.

Walkways - Subterranean Masquerade

תאריך ומיקום

28 במאי, 20:30

Haifa, Derekh Khativat Golani 18, Haifa, Israel

על האירוע

אחרי 7 שנים (!!) Walkways סוף סוף חוזרים לחיפה בשיתוף עם Subterranean Masquerade.

שתי הלהקות, ממובילי סצינת המטאל בארץ, ייפגשו בחיפה לאחר תקופה של הופעות מוצלחות בארץ ובעולם.

בערב נדיר שמשלב בין עולמות שונים של מטאל, יתנו כל אחת מהלהקות סט מלא וגדוש במלוא כל טוב.

לאור הצלחת המופעים האחרונים של שתי הלהקות בנפרד, מדובר באירוע מאוחד נדיר שימכר במהירות הבזק, ואנו ממליצים להצטייד בכרטיסים כמה שיותר מהר!

Walkways - להקת האלטרנטיב מטאל, אשר הוציאה את אלבומם האחרון “Bleed Out, Heal Out” דרך לייבל הענק Nuclear Blast, מגיעה לחיפה אחרי רצף של הופעות הדליין מלאות בבארבי תל אביב, ולאחר שחלקה במות בארץ ובחו״ל עם להקות ענק כמו Avenged Sevenfold, Disturbed, In Flames.

במקביל לעבודת על אלבום שלישי, הלהקה מגיעה לחיפה לפני יציאה להופעות קיץ בחו״ל, שיכללו בין השאר הופעה בפסטיבל המטאל האגדי Wacken Open Air.

Subterranean Masquerade -

בחגיגת יום הולדת שנה לאלבום Mountain Fever

להקת הפרוג מטאל\ מוזיקת עולם זוכת הפרסים בינלאומית שהפכה לשם דבר  וכוכבים עולים בסצינה העולמית

הולכת לכבוש את הבמה החיפאית בלב העיר התחתית לכבוד חגיגות יום הולדת שנה ליציאת אלבומם Mountain Fever אשר יצא דרך חברת התקליטים המוערכת, Sensory Records-  בית לאלבומי להקות כמו Haken, Diablo Swing Orchestra ו-Riverside

הופעותיהם של סאבמסק ברחבי העולם ידועות כרייב לרוקרים, בשנתיים האחרונות נוצר קשר חם במיוחד בין הלהקה לבין הקהל הישראלי, חיבור שמבטיח זכרונות יחידים במינם.

ההופעה בחיפה היא ההופעה האחרונה של הלהקה לפני טיסתם לשוודיה להקלטות אלבום חדש.

שתף את האירוע